Helping The others Realize The Advantages Of جدیدترین اخبار جهان

*روگان جوش: گوشت بره با خامه و فلفل چیلی همراه با ادویه‌هایی مثل هل، زیره سبز، زردچوبه و گرم ماسالا که با نان یا برنج سرو می‌شود.

شهرام کلانتری خاندانی، رئیس انجمن داروسازان ایران، نیز بهمن‌ماه پارسال اعلام کرد «دولت بودجه دارو را جای دیگری هزینه کرده است».

آمریکا کشور عاشقان غذاست نه به خاطر قدمت آشپزی و پیشینه دیرینه مطبخ آمریکایی بلکه به این خاطر که تمام غذاهایی که در تمام کشورهای ذکر شده پخته و سرو می‌شوند در آمریکا یکجا پیدا می‌شوند.

دانشگاه خدمات عمومی لودوویکا در بوداپست، پایتخت مجارستان، از احمدی‌نژاد دعوت کرده تا در یک نشست دانشگاهی که این هفته برگزار می‌شود،‌شرکت کند.

۱۲ تن از این روزنامه‌نگاران، احکام حبسِ از پنج‌ونیم سال تا ۲۲ سال دریافت کرده‌اند.

بیشتر بخوانید: آموزش طرز تهیه ۳۲ فینگر فود ساده و کم هزینه

*سوپ پیاز: پیاز کاراملی شده با آب مرغ یا گوشت ترکیب ساده اما بسیار لذیذی است که کره و سیر لذت طعم آن را دو چندان می‌کنند. بعضی هم در این سوپ پنیر و نان تست می‌ریزند.

شدت عمل نیروی انتظامی و لباس‌شخصی در برخورد با زنان مخالف حجاب اجباری به گونه‌ای بوده که حتی اعتراض برخی از نیروهای هوادار جمهوری اسلامی را نیز برانگیخته است.

فیلتربان که وضعیت اینترنت در ایران را بررسی می‌کند، افزوده که اختلال گزارش‌شده از سه روز پیش از طریق بررسی رادار شرکت «ابرآروان» مشاهده شده است.

نیروی هوایی اسرائیل چندین نقطه در جنوب لبنان را بمباران کرد و حزب‌الله لبنان گفت با پهپادهای حامل مواد منفجره و موشک‌های قوی به اهدافی در خاک اسرائیل حمله کرده است.

ماهی، گوشت و تخم مرغ اجزای اصلی این غذای سنگین و بسیار مقوی هستند.

مقام‌های روسیه روز دوشنبه نادِژدا کِوورکووا، روزنامه‌نگار، را بازداشت کردند

مانوس کارلایل، کارمند کمیسیون اتحادیه اروپا به رویترز گفت: «ما در یک تجمع صلح‌آمیز گرد هم آمده‌ایم تا از حقوق، اصول و ارزش‌هایی که نهادهای اروپایی بر آن‌ها بنا شده‌اند دفاع کنیم.»

*پاناکوتا: اگر پاناکوتای اصل ایتالیایی با خامه منابع تازه و انواع مربای قرمز بخورید طعمی بهشتی را تجربه خواهید کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *